Ekologiškos Medjool iš Kalifornijos, 3kg

 • Kraunamos nuotraukos
  5300
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
 • Turėsime rugsėjo mėn.

  Ekologiškos Medjool datulės iš Kalifornijos, 3kg dėžutė.

  Dėžutėje 3kg ekologiškų Medjool datulių. Puikus pasirinkimas ieškantiems didesnio kiekio aukščiausios kokybės datulių. Tai ideali pakuotė norint apsirūpinti mėgstamiausio užkandžio atsargomis ir nesijaudinti dėl trūkumo.

  Jokios kitur auginamos Medjool datulės neprilygsta Kalifornijos Medjool. Mūsų Medjool datulės auginamos Amerikoje ir yra nuostabaus skonio. Jas atsivežame iš Coachella slėnyje, Pietų Kalifornijos dykumoje esančio datulių ūkio. Kadangi čia itin palankios sąlygos augti Medjool datulėms, šis regionas plačiai žinomas kaip Pasaulio Medjool datulių centras. Būtent šiame regione auginama 75% visos Amerikos datulių. Dėl vyraujančios aukštos temperatūros, nedidelės drėgmės ir gausių vandens išteklių, aprūpinančių palmių šaknis, Coachella slėnis turi visas palankias sąlygas datulių palmei klestėti. Dėl idealių sąlygų augimui šios Medjool datulės iš Amerikos yra pačios aukščiausios kokybės ir maistingumo, tai yra pranašesnės už bet kur kitur pasaulyje auginamas Medjool datules. 

  Medjool datulės pagal dydį yra didžiausių datulių rūšis, sultingos ir ,,mėsingos", plona ir minkšta odele. Saldžios ir ,,chewy". Jų turtingas skonis primena karamelę. Jokie pesticidai, konservantai ar kiti priedai nėra naudojami nei auginimo, nei pakavimo metu.

  Grynas svoris: 3kg - EKOLOGIŠKOS

  Kilmė: Kalifornija, JAV

  Perdirbama kartoninė pakuotė. 

  Datulių laikymo sąlygos:

  • iki 4 savaičių: datules galima laikyti kambario temperatūroje
  • 1-5 mėnesius: laikykite datules šaldytuve
  • 5-12 mėnesių: laikykite datules šaldiklyje

  Visada datules laikykite dėžutėje arba sandariame inde, kad nesudžiūtų.

  Kokios temperatūros datules rekomenduojama valgyti:

  Minkštos ir sultingos datulės, kaip Nabta, Alsaka, Sukari Soft, labai skanios šaltos ar netgi užšaldytos (paragaukite šaldytų - kaip mini karameliniai ledai!)          

  Vidutinio minkštumo datules, Segaj, Medjool, galima valgyti šaltas iš šaldytuvo arba kambario temperatūros.                                                                          

  ,,Chewy", kietesnės datulės, kaip Mabrum, Ajwa, Safavi, Sukari Chewy Caramel, turi būti patiekiamos kambario temperatūros. Priešingu atveju bus per kietos.

  Prieš valgant įspauskite datulę pirštu, patikrindami, kiek jos yra minkštos. 

  Geriausias iki pabaigos: 12/2019.

 • Užsiprenumeruokite naujienlaiškį
  ir pirmieji sužinokite apie ypatingus pasiūlymus.