Dovanų kuponas

 • Kraunamos nuotraukos
  2000
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Datulės LT dovanų kuponas

  Jeigu norite nudžiuginti savo artimuosius, draugus ar kolegas, bet nesate tikri, kurios datulės jiems patiktų labiausiai, Datulės LT dovanų kuponas yra geriausias pasirinkimas.

  Galite pasirinkti 20 EUR, 30 EUR, 40 EUR arba 50 EUR vertės kuponus.

  Galite rinktis ir elektroninį kupono variantą, kuris bus atsiųstas Jūsų el.paštu. Tokiu atveju darant užsakymą pasirinkite atsiėmimą Datulės LT būstinėje ir komentarų laukelyje parašykite, kad kuponą norite gauti el.paštu bei kupono gavėjo vardą (kam dovanosite).

  Kaip veikia kuponas?

  1. Užsakote kuponą.
  2. Atliekant užsakymą pastabų laukelyje įrašote kupono gavėjo vardą (kam dovanosite). 
  3. Užsakytą dovanų kuponą išsiunčiame Jūsų nurodytu adresu per kurjerį arba į pasirinktą paštomatą, atskirai arba su kitomis užsakytomis prekėmis.
  4. Gaunate popierinį kuponą su kodu, gavėjo vardu, suma ir galiojimo data.
  5. Gavėjas Datulės LT el. parduotuvėje susirenka prekių krepšelį, įveda dovanų kupone nurodytą kodą ir gauna nurodytos sumos (20, 30, 40 arba 50 EUR) nuolaidą. 

  Naudojimosi kuponu sąlygos:

  Į sumą siuntimo išlaidos neįtrauktos. Galima išsirinkti prekių ir už didesnę sumą - tokiu atveju reikės sumokėti skirtumą. Jeigu kupono suma viršija užsakymo sumą, likutis negrąžinamas. Kuponas į pinigus nekeičiamas. Kuponas galioja 3 mėnesius nuo įsigijimo. Kuponu galima atsiskaityti ir perkant prekes Datulės LT ofise. 

 • Užsiprenumeruokite naujienlaiškį
  ir pirmieji sužinokite apie ypatingus pasiūlymus.