Apie mus

 • Mėgstate saldumynus, tačiau norite juos pakeisti į sveikus ir naudingus? Ieškote ne tik sveiko ir natūralaus, bet ir išskirtinio skonio kokybiško skanėsto? Tuomet užsukote kaip tik čia - į skaniausių datulių parduotuvę!

  Siūlome visiems atrasti skaniausias pasaulio datules - minkštas, saldžias, savo skoniu labai primenančias karamelę. Šios datulės yra 100% natūralios. Ką tai reiškia? Visų pirma, auginamos taikant tvarios ūkininkystės principus. Nuo palmių datulės nurenkamos rankomis ir sudedamos į dėžutes. Būtent mūsų siūlomos datulės yra neapdorotos pramoniniu būdu. Švarios, šviežios, neapdorotos konservantais, be pridėtinio cukraus, nemirkytos sirupe. Šios datulės nėra dirbtinai brandintos ar džiovintos, taip pat nėra apdorotos karštyje. Valgydami šias datules, galite būti tikri, jog valgote 100% tikrą natūralų skanėstą iš gamtos, kuriame išsaugota aukšta maistinė vertė.

  Kodėl būtent datulės?

  Neapdorotos datulės - vienas maistingiausių vaisių Žemėje, turintis daug mineralų, vitaminų, skaidulų. Datulės yra priskiriamos prie sveikiausio pasaulio maisto. Taip pat mums tai skaniausios kada nors ragautos datulės! Kartą paragavę neįsivaizduojam gardesnio bei sveikesnio saldumyno, natūraliai suteikiančio daug energijos. Tad norime dalintis šiuo gėriu su visais! Sparčiai didėjantis šių datulių mėgėjų skaičius tik dar kartą patvirtina, kad mūsų siūlomos datulės yra išskirtinio skonio ir kokybės. Įdomus faktas, kad būtent šios datulės, lyginant su kitomis rūšimis, pasižymi itin aukšta maistine verte. Tad, kam dar mūsų datulės naujiena, siūlome nelaukti ir paragauti!

  Mums labai rūpi sveika mityba, todėl nuolat ieškome ne tik skanaus, bet ir natūralaus sveiko maisto. Ir prisipažinsime, jog ne visada tenkina kokybės ir kainos santykis. Atradę 100% natūralias neapdorotas datules, kurios tapo mėgstamiausiu mūsų skanėstu, norime pasidalinti ir su Jumis, pasiūlydami optimaliausią kainą. Datulės LT misija - kad aukščiausios kokybės datulės būtų prieinamos visiems. Todėl dirbame tiesiogiai su datulių augintojais Saudo Arabijoje, kad visada užtikrintume aukščiausią datulių kokybę ir konkurencingą kainą.

  Jeigu kyla bet kokių klausimų, kontaktų skiltyje kairėje parašykite mums žinutę arba skambinkite telefonu, nurodytu puslapio viršuje. Džiaugsimės galėdami operatyviai atsakyti į visas Jūsų užklausas.


   

 • Užsiprenumeruokite naujienlaiškį
  ir pirmieji sužinokite apie ypatingus pasiūlymus.