100% natūralios datulės

Šios datulės auga pačiame dykumos viduryje esančioje oazėje ir vietinėje kalboje reiškia ,,saldu". Jos mažiau žinomos Europoje, tačiau Arabijoje yra populiarios ir dažnai vadinamos ,,Karališkomis datulėmis" dėl savo išskirtinio skonio. Šios datulės yra labai maistingos ir natūraliai suteikia daug energijos.

Mūsų siūlomos datulės yra šviežios ir išskirtinai kokybiškos, nes nėra apdorotos pramoniniu būdu, kaip įprastos datulės rinkoje. Taip pat datulės nėra apdorotos chemikalais ar konservantais, nekaitintos, nemirkytos sirupe, be pridėto cukraus. Datulių derlius nuimamas, kai datulės dar yra minkštos, nesudžiūvę. Skirtingai nei įprasti džiovinti vaisiai, mūsų datulės nėra apdorojamos specialiomis chemikalų dujomis (angl. fumigation), todėl yra 100% natūralios. Datulės nuo kenkėjų apsaugomos specialiu visiškai natūraliu būdu. Atkeliavusias iš Saudo Arabijos visas datules laikome šaldytuvuose, kad išliktų tikrosios datulių skoninės savybės ir galėtume užtikrinti aukščiausią savo produkcijos kokybę. 

Mūsų siūlomų datulių augintojai remiasi atsakingo ūkininkavimo praktika. Po derliaus nuėmimo visos datulės yra atsakingai rankomis išrūšiuojamos. Pirkdami mūsų datules kartu remiate sąžiningus datulių auginimo procesus, ekologinius ūkius, palankias datulių rinkėjų darbo sąlygas, padedate kurti moterų darbo vietas Saudo Arabijoje ir, žinoma, skatinate tarpkultūrinę draugystę.

Lyginant su kitomis datulių rūšimis, šios datulės pasižymi ypač dideliu kiekiu mineralų.

Mineralų kiekis 100g:

  • Kalis 692 mg / 22,3% RPN
  • Kalcis 83,4 mg / 7,6% RPN
  • Magnis 81,7mg / 29,2% RPN
  • Fosforas 77,5 mg / 12,9% RPN
  • Geležis 1,7 mg / 18,6% RPN
  • Cinkas 0,7 mg / 9,3 % RPN
  • Varis 0,4 mg / 42,5% RPN
  • Manganas 0,5 mg / 18,3% RPN
  • Molibdenas < 0,1 mg / <100% RPN

Neapdorotos datulės - puikus sveikas užkandis, suteikiantis daug energijos. Datulėmis galite pasaldinti pusryčius arba valgyti užkandžiaudami tarp valgių. Tai puikus sveikas pasirinkimas skubant! Naudodami datules arba datulių pastą, sirupą, pasigaminsite savo mėgstamus patiekalus be rafinuoto cukraus ar net be gliuteno, pieno produktų.

Kada mes mėgaujamės gardžiosiomis datulėmis?
Dažniausiai ryte, prieš ir po sporto, iškylaujant gamtoje, keliaudami. Bet kada, kai užsinorim sveiko ir be galo skanaus saldėsio!

Apie neapdorotų datulių naudą skaitykite skiltyje Datulių nauda.